VÝSTAVNÍ SEMINÁŘ

Výstavní sezóna klepe na dveře a my se rozhodly pro vás uspořádat výstavní seminář, kde vás připravíme na možná úskalí, která vás mohou na výstavách potkat. Vyzkoušíte si s námi atmosféru výstavy a proběhnete se ve skutečném výstavním kruhu.
Výstavní seminář je určen pro všechny, kteří se letos chystají na výstavu a chtějí si vystavování svého pejska předem vyzkoušet a něco nového se naučit.
Seminář bude probíhat ve vytápěné hale Psí akademie Dance and Jump (zadní část haly PET CENTER), Do Čertous 2634/7, Horní Počernice, na ortopedickém neklouzavém povrchu se zrcadly na jedné stěně. Seminář povedou Lenka Nokič a Lucie Hanyková.
Seminář bude rozdělený na dvě skupiny, 3 hodiny pro začátečníky a 2 hodiny pro pokročilé. Rozděleni budete dle vašich instrukcí uvedených v přihlášce nebo dle našeho uvážení.
Se začátečníky se zaměříme nejdříve na teoretickou část, kde si řekneme jak se na výstavu přihlásit, jak je důležitá úprava psa, co si připravit s sebou, jaké jsou vhodné pamlsky, jaké použít výstavní vodítko, jak poznáte kdy máte být v kruhu a jak poznáte zda na výstavě postupujete do dalších soutěží. Po této teorii se budeme věnovat samotné praktické části kde si vyzkoušíme atmosféru v kruhu, výstavní běh, postoj a řekneme si na co si dát pozor.

Cena semináře:
1.000Kč (handler + 1 pes) - začátečník (3hod),
800Kč (handler + 1 pes) - pokročilí (2hod)
500Kč 2. pes stejného handlera - platí pro obě skupiny
500Kč dívák bez psa - platí pro obě skupiny


Uzávěrka přihlášek a plateb je 15.2.2020, následující den vám zašleme čas vašeho semináře. Do přihlášky napište jméno psa, věk, plemeno a vaše výstavní zkušenosti, telefonní kontakt. Přihláška je závazná. Platba za seminář je nevratná, případně lze za sebe najít náhradu.
Přihlášky zasílejte emailem společně s potvrzením o platbě. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. 


S sebou si vezměte výstavní vodítko, pamlsky, kennelku a přezůvky. Pro psy, kteří nejsou zvyklí být v kennelce, vezměte deku a mějte psa po celou dobu semináře uvázaného. V hale je k dispozici několik míst k sezení, ale počet je omezený, doporučujeme proto si vzít vlastní skládací židličku.
Důležité informace: - Psovod se musí řídit provozním řádem Psí Akademie www.dj-psiakademie.cz


- Nezapomeňte si obuv na přezutí
- Za veškeré škody způsobené psem plně zodpovídá majitel
- Semináře se nemohou zúčastnit háravé feny 

Kontakt na pořadatele semináře:

Lenka Nokič, 608 913 835, Lucie Hanyková 703 499 417, email LLhandling@seznam.cz
1249237040/3030, Airbank, variabilní symbol je vaše telefonní číslo uvedené v přihlášce

Na všechny se moc těšíme! Lenka & Lucka 

PŘIHLÁŠKA