5.6.2021 - II. VÝSTAVNÍ SEMINÁŘ

PŘIHLÁŠKY DO STŘEDY 2.6.2021 !!!


V loňském roce se nekonala téměř žádná výstava a mladí pejsci tak neměli možnost výstavní socializace, proto jsme se rozhodly zopakovat loňský úspěšný výstavní seminář.

Přijít můžete se štěňátky i s mladými dospívajícími psy. Vyzkoušíte si s námi atmosféru výstavy a proběhnete se ve skutečném výstavním kruhu v uzavřené hale. Projdeme s vámi teoretickou část, kde si řekneme něco o výstavní úpravě, co si vzít na výstavu s sebou, jaké jsou vhodné pamlsky, výstavní vodítko apod. Po teoretické části se vrhneme rovnou do kruhu, kde si vyzkoušíte výstavní běh, postoj a řekneme si, na co si dávat pozor.

Myslely jsme ale i na ty, kteří mají už s výstavami zkušenosti. Pro vás jsme připravily hodinový časový úsek odpoledne (16.- 17. hodina). Přijďte si pouze do našeho kruhu zaběhat, vyzkoušet postoj před zrcadly a připomenout sobě, ale hlavně svému psovi, co vás při nadcházející výstavní sezóně čeká.

Seminář bude probíhat v hale Psí akademie Dance and Jump (zadní část haly PET CENTER), Do Čertous 2634/7, Horní Počernice, na ortopedickém neklouzavém povrchu se zrcadly po celé jedné stěně. Seminář povedou Lenka Nokič a Lucie Hanyková.

Budete rozděleni na dopolední a odpolední skupiny. Kurz pro začátečníky bude trvat 2 - 2,5 hodiny. Kolem 17h bude vymezený hodinový úsek pro zkušené psy a vůdce, kteří nepotřebují naši asistenci a rady.

Cena semináře:

650 Kč (vůdce + pes) - doba semináře 2-2,5h (cena pro odchovy CHS Dorado Blanco a Maybe Angels 500Kč)

300 Kč - druhý pes stejného majitele

300 Kč - divák bez psa

300 Kč - odpolední hodinová část pro zkušené vůdce a psy

Uzávěrka přihlášek a plateb je 2.6.2021, následující den vám zašleme časový harmonogram vašeho semináře. Přihlášky najdete na stránkách Goldensvet na tomto odkazu: https://www.goldensvet.cz/vystavni-seminar/

Platbu za seminář zasílejte nejpozději v den uzávěrky na účet 1249237040/3030. Do zprávy pro příjemce uvádějte vaše jméno a příjmení. Platba za seminář je nevratná, případně lze za sebe najít náhradu.

Důležité informace:
- Psovod se musí řídit provozním řádem Psí Akademie https://www.dj-psiakademie.cz
- Nezapomeňte si obuv na přezutí
- Za veškeré škody způsobené psem plně zodpovídá majitel
- Semináře se nemohou zúčastnit háravé feny
- Prosím dodržujte platná vládní nařízení v aktuálním znění
- Po dobu semináře je nutné mít ochranu úst a nosu

Kontakt na pořadatele semináře:
Lenka Nokič, 608 913 835, Lucka 703 499 417, email LLhandling@seznam.cz. V případě dotazů se na nás neváhejte obrátit. Na všechny se moc těšíme! Lenka & Lucka

S sebou si vezměte výstavní vodítko, pamlsky a přezůvky. Pro psy si můžete vzít kennelku (skládací boudičku) nebo deku a mějte psa po celou dobu semináře uvázaného.

PŘIHLÁŠKA